Tworzenie sklepów internetowych

Na początku tworzenia każdego nowego biznesu lista zadań do wykonania zdaje się nie mieć końca. Nie inaczej jest w przypadku otwierania sklepu internetowego. Ogrom zadań często już na samym początku przeraża i przyczynia się do wrażenia, że opanowanie wszystkich kwestii związanych z nowym przedsięwzięciem jest niemalże niemożliwe. To całkowicie normalne.

Pytanie – jak sobie z tym radzić?Prawda jest taka, że uruchomienie e-sklepu to nie tylko wybór oprogramowania i grafiki oraz wprowadzenie produktów. Z tym procesem wiąże się szereg innych, dodatkowych czynności, jakie warto – a niekiedy także trzeba – podjąć, aby nowopowstały sklep był nie tylko skuteczny, ale działał także zgodnie z prawem i aby spełnione zostały wszystkie wymagane ustawowo obowiązki.

My zadbamy o to aby Twój sklep spełniał wszystkie normy prawne i służył do generowania jak największego dochodu.

Proces tworzenia

Naszą pracę zaczynamy od zaznajomienia się z wizją zleceniodawcy. Po omówieniu szczegółów starannie rozpoczynamy realizację projektu. Używamy profesjonalnych programów w celu zagwarantowania najlepszej jakości usługi. Następnie przedstawiamy wstępny projekt klientowi i omawiamy ewentualne zmiany. Po zatwierdzeniu gotowej pracy oraz zakończeniu transakcji przez odbiorcę, otrzymuje on wszystkie potrzebne dane – hasła, loginy, maile. Nabywca może się cieszyć w pełni gotową stroną WWW.